Oferta Chata Zbója

sprawdź restaurację w Nowym Sączu

Imprezy okolicznościowe

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjątkowych i niepowtarzalnych przyjęć. Każda impreza jest indywidualnie dopasowywana do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Z pełnym zaangażowaniem organizujemy małe kameralne przyjęcia, jak również duże imprezy. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę kelnerską.

Wesela & śluby Nowy Sącz

Dzień ślubu i wesela to niezwykłe chwile, o których wspomnienia pielęgnujemy przez całe życie, warto więc zatroszczyć się o ich odpowiednią oprawę. Jeśli marzycie, by ten dzień był nie tylko niezapomniany – zapraszamy do zapoznania się z ofertą wesela w naszej Restauracji.

Przyjęcia Komunijne

Pierwsza Komunia Święta, to ważny dzień w życiu dziecka. Organizując przyjęcie komunijne w naszej Restauracji mogą być Państwo pewni, że zarówno dziecko, jak i zaproszeni Goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Dołożymy wszelkich starań aby uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana.

Przyjęcia z okazji Chrztu

Chrzciny to uroczystość wymagająca niezwykłej oprawy. Regionalne wnętrze naszej Restauracji sprawi, że Państwa Goście będą świętować w ciekawym otoczeniu i z pewnością pozytywnie zapamiętają ten dzień.

Urodziny Nowy Sącz

Chcesz zrobić przyjęcie niespodziankę? Dobrze trafiłeś! Z nami zorganizujesz niezapominane przyjęcie. Przygotujemy je ze szczególną starannością, tak aby pozostało na długo w pamięci Jubilata i jego Gości.

Urodziny tematyczne

Chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka? Możesz to zrobić właśnie z nami! Wiemy jak wymagające potrafią być dzieci, dlatego ofertę przyjęć urodzinowych dopasowujemy specjalnie do ich potrzeb i oczekiwań. Organizujemy urodziny tematyczne, które na długo pozostaną w pamięci dziecka i jego gości.

Rocznice i Jubileusze

Wyjątkowe uroczystości, potrzebują niezwykłej oprawy. O tę oprawę zadbamy z największą starannością. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co jest konieczne do organizacji jubileuszu, rocznicy czy innego przyjęcia okolicznościowego

Imprezy Integracyjne

Jako właściciel firmy i dobry menadżer zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest budowanie i podtrzymywanie mocnych więzi między współpracownikami i kontrahentami. Jeżeli nie lubisz prostych rozwiązań i szukasz ciekawych pomysłów na imprezę integracyjną, która na długo pozostanie w pamięci Twoich pracowników, zapraszamy do Karczmy Chata Zbója. Imprezę firmową dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Stypy Nowy Sącz

Tak ważne i podniosłe chwile zasługują na szczególną oprawę, o którą zadbamy z największą starannością. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co jest konieczne do organizacji tego rodzaju uroczystości.

Biesiady Góralskie

Szukacie Państwo miłej alternatywy do uroczystego spotkania w restauracji czy na eleganckiej sali? Dobrze trafiliście! Organizujemy biesiady na świeżym powietrzu przy Grillu, a smak grillowanej kiełbaski, oscypka czy doskonale wypieczonej karkówki z pewnością zadowolą podniebienie Gości.

Bal Sylwestrowy

Sylwester – ostatni i najważniejszy bal w roku! Suknia doskonale skrojona, garnitur leży idealnie. Wszystko gotowe na ten wyjątkowy wieczór, a my zadbamy o pyszne jedzenie i doskonałą zabawę. Przywitaj z nami Nowy Rok w góralskim klimacie!

Spotkania Wigilijne

Wigilia to okres szczególny, magiczny. To czas spędzany w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół. Z nami będą mogli Pańswo cieszyć się nim nie myśląc o przygotowaniach i krzątaniu się w kuchni. Organizując w naszej Restauracji spotkanie wigilijne mogą być Pańswto pewni, że dołożymy wszelkich starań aby ta Wigilia była wyjątkowa i niezapomniana.

Kulig w Góralskim Stylu

„Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki…” Hej! Sezon zimowy do idealny czas na kulig!
Zapraszamy wszystkie „Panny” i wszystkich „Janosików” na prawdziwy góralski kulig z pochodniami. Dobra zabawa, wiele wrażeń i ciekawych wspomnień w górskiej zimowej scenerii oraz pyszne regionalne jadło.